Fanpage Iskry

Aktualności

Pierwsze zwycięstwo na wiosnę...

• autor: admin, 2011-03-28 11:09

Iskra po ciężkim boju pokonała broniącą się przed spadkiem drużynę Orła Bębło odnosząc pierwsze zwycięstwo na wiosnę. Bramki dla miejscowych strzelili K.Grabowski, Cygan oraz z rzutu karnego Waśnik.

Więcej w rozwinięciu newsa…

Iskra Czułów - Orzeł Bębło 3-1 (1-1)

Początek meczu to wyrównana gra z małą ilością sytuacji strzeleckich. Iskra pierwszy strzał w kierunku bramki Orła oddała za sprawą Palusa. Był on jednak minimalnie nie celny. W 17 minucie spotkania goście objęli prowadzenie. Napastnik przyjezdnych wykorzystał rykoszet od jednego z obrońców i pokonał Lipiarza. Gospodarze wyrównali po rzucie rożnym. Pozostawiony bez opieki K.Grabowski mocnym strzałem po ziemi zdobył pierwszą bramkę dla Czułowian. Do przewry wynik już się nie zmienił i było 1-1.

Po zmianie stron Orzeł mógł objąć prowadzenie. Na strzał zza pola karnego zdecydował się jeden z zawodników gości, jednak piękną interwencja popisał się Lipiarz. W wiadomy tylko dla siebie sposób przeniósł on piłkę nad poprzeczkę. Kluczowym momentem meczu były zmiany przeprowadzone w drużynie Iskry. Akcja dwóch rezerwowych dała gospodarzom prowadzenie. Kołacz podał do Cygana a ten pokonał bramkarza z Bębła. Przyjezdni rzucili się do odrabiania strat i mogli doprowadzić do wyrównania. Piłka po uderzeniu z dystansu wylądowała na poprzeczce. W ostatniej akcji meczu Czułowianie przypieczętowali zwycięstwo. Rajd prawą strona boiska przeprowadził Wilkosz. Został on sfaulowany przez bramkarza Orła, a że sytuacja ta miała miejsce w polu karnym sędzia odgwizdał jedenastkę. Na bramkę zamienił ją Waśnik.