• autor: admin, 2010-09-10 23:07

Iskra Czułów - Maszycanka Maszyce 10-1

Bramki dla Iskry: Cygan 3, Feluś 3, Grabowski 2, Waśnik, Hajduga

ISKRA: Szewczyk-Lewczuk, Karcz, Palus, Bałys (70 Wachowski)-Cygan, Faron (75 Stachak), Mirus, Hajduga (60 Baster)-Waśnik (55 Grabowski), Feluś

Na grząskiej murawie w Liszkach Iskra rozgromiła Maszycankę 10-1. Był to najmniejszy wymiar kary jaki spotkał przyjezdnych...

Od początku spotkania Iskra raz za razem stwarzała sytuacje bramkowe i już po 10 minutach prowadziła 2-0. Wynik meczu otworzył Waśnik uderzeniem z zza pola karnego. Druga bramkę dołożył Feluś. Goście zdołali strzelic bramkę po stałym fragmencie gry, jednak to wszystko na co było stac w ten dzień przyjezdnych. Czułowianie podrażnieni utratą gola stwarzali multum sytuacji podbramkowych. Udało się im wykorzystac tylko dwie. Najpierw Cygan po strzale głową dał ponownie dwubramkowe prowadzenie Iskrze. Na 4-1 podwyższył Hajduga wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Druga połowa meczu nie przyniosła zmiany obrazu gry. Gospodarze w dalszym ciągu z łatwością radzili sobie z dziurawą jak szwajcarski ser obroną Maszycanki aplikując jej następne sześc trafień. Po równo łupem bramkowym podzielili się Feluś, Cygan oraz wprowadzony po przerwie Grabowski.