• autor: admin, 2010-06-07 09:34

ORZEŁ BĘBŁO 5-6 ISKRA CZUŁÓW

Opis w czytaj więcej...

Gole dla Iskry: Waśnik 3x Owca 2x Wilkosz

Początek spotkania to walka w środku. Po 30 minutach gospodarze strzelają bramkę. Iskra próbuje wyrównać, nadziewa się jednak na kontrę Orła, która zostaje zamieniona na drugiego gola. W 45 minucie pada bramka kontaktowa. Autorem jej  jest Waśnik. Odpowiedz miejscowych jest natychmiastowa. Do przerwy wynik 3-1.

Pierwsze 20 minut drugiej połowy do całkowita dominacja gości, którzy w ciągu tego czasu strzelają aż 5 goli. Waśnik dwukrotnie z rzutów wolnych. Owca pięknymi strzałami z okolicy 16 metrów oraz Wilkosz po strzale głową. Goście nie potrzebnie od tego momentu cofnęli się do defensywy, dzięki czemu Orłowi udało się dwie akcje zakończyć celnymi strzałami. Po nerwowej końcówce ostatecznie 3 punkty pojechały do Czułowa.