Aktualności

Newsy, newsy - 13-05-2010

• autor: admin, 2010-05-13 20:29

FIDBAL SZKLARY - ISKRA CZUŁÓW 3-5

Pierwotnie mecz pomiędzy Fitbalem Szklary a Iskrą Czułów miał się odbyć w drugi weekend kwietnia, jednak z powodu żałoby narodowej został przełożony na 12 maja. Obie ekipy przystąpiły do spotkania nie zwykle zmotywowane. Gospodarze chcieli się odegrać za porażkę z jesieni, natomiast goście nie chcieli przegrać spotkania z ostatnią drużyną w tabeli.

Jako pierwsi gola w tym meczu strzelili zawodnicy ze Szklar. Odpowiedz przyjezdnych była niemal, że natychmiastowa. Za faul na Waśniku sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany zamienił go na gola. Iskra stwarzała sobie kolejne okazje do strzelenia bramki, jednak to gospodarze objęli ponownie prowadzenie. Błąd defensywy gości na gola zamienił napastnik miejscowych. Do przerwy utrzymał się wynik 2-1.

Na drugą cześć spotkania zawodnicy Iskry wyszli nie zwykle zmotywowani. Raz za razem stwarzali sobie sytuacje bramkowe. W dwadzieścia minut trzy krotnie pokonali bramkarza Fitbala. Na dziesięć minut przed zakończeniem meczu gospodarze wykonywali rzut rożny, który udało im się zamienić na gola. Od tego momentu w poczynania gości wkradła się nerwowość, jednak miejscowym nie udało się tego wykorzystać. W ostatniej akcji spotkania Faron idealnie podał w uliczkę do Waśnika a ten nie miał problemów ze strzeleniem bramki ustalając wynik na 5-3 dla Iskry.