Iskra Czułów - Iskra Krzęcin 3-2 (1-0)

Gole dla Iskry: Faron 2, Imkohla

Skład Iskry: Kot - Żychowski, Karcz,Konik, Baster - Kołacz (80 Galos), Dukała (30 D.Cygan), Imkohla, Faron - Korczek, K.Cygan

opis w rozwinięciu...

Pierwszym przeciwnikiem na wiosnę Iskry Czułow była jej imienniczka z Krzęcina. Obie drużyny przed tym meczem okupowały dolną strefę tabeli przez co był to mecz o przysłowiowe "sześć punktów".

Początek spotkania to walka w środku pola, jednak z biegiem czasu gospodarze zaczeli przejmować inicjatywę. Efektem tej przewagi była bramka zdobyta przez Żychowskiego. Arbiter meczu dopatrzył się pozycji spalonej i gola nie uznał. To nie podłamało gospodarzy, którzy w dalszym ciągu starali się wyjść na prowadzenie. W 35 minucie spotkania dopięli swego. Szybka, składna akcja została precyzyjnie wykończona przez Farona i czułowianie objęli prowadzenie. Goście w pierwszej części raz poważnie zagrozili bramce Kota. Uderzenie z rzutu wolnego wylądowało jednak na słupku.

Drugą połowę meczu lepiej rozpoczęli krzęcinianie, którzy starali się doprowadzić do wyrównania. Gola jednak zdobyli gospodarze. Imkohla przymierzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę i było 2-0. Przyjezdnym udało się zdobyć bramkę kontaktową. Po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym wepchnęli piłkę do siatki. Odpowiedź miejscowych była niemal natychmiastowa. D.Cygan wywalczył piłkę w polu karnym, a Faron technicznym uderzeniem przywrócił dwubramkowe prowadzenie. Goście po raz kolejny zdobyli bramkę kontaktową, ale to było wszystko na co ich było stać tego dnia i 3 punkty zostały w Czułowie.