ORLĘTA RUDAWA 2 - 3 ISKRA CZUŁÓW

• autor: Bawer1985, 2009-10-26 11:29

ISKIERKA ZNÓW ZABŁYSNĘŁA!

ISKRA-  Szewczyk , Waśnik , Nojek , Wilkosz , Hajduga, Wachowski , Karcz ,Gaweł , Bałys , Mirus , Gorczyca  (zmiany  Pasiak , Cygan , Drwięga) Fiutowski , Witkowski , Lipiarz , KIEROWNIK Marcin Kwoka

Mecz  Rudawy z Iskrą już w 2 minucie pomyślnie zaczął się dla  drużyny  Iskry.  Zamieszanie pod bramką  gospodarzy wykorzystał  Tomasz Gorczyca  i strzałem z przysłowiowego szpica dał prowadzenie Iskrze na 1:0 . Piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki  przekraczając   linię tylko całym obwodem  . Prowadzenie  goście utrzymali do około  20 minuty, gdzie błąd bramkarza wykorzystał kapitan  gospodarzy Jawień . Wynik remisowy nie utrzymał się jednak długo  ponieważ szybki  Wilkosz  identycznie jak Jawień  skorzystał z prezentu bramkarza gości i było już 2- 1 dla iskry . Mimo wielu sytuacji  jakie stworzyli zawodnicy Iskry w pierwszej połowie kibice nie zobaczyli więcej bramek.  Druga połowa toczyła się pod dyktando gości  jednak szarżujący na lewym skrzydle Robert  Waśnik  mimo wielu groźnych strzałów nie podwyższył  rezultatu. Bardzo nie sportowo zachował się kapitan drużyny Rudawy , odając drużynie Iskry piłkę po przywileju uderzył groźnie na bramkę co  mogło zaskoczyć bramkarza.  Na 10 minut przed końcem  groźną kontrę  gospodarzy  przerwał szczęśliwie  bramkarz  Szewczyk lecz sędzia dopatrzył się  karnego.  Kapitan  Rudawy pewnie wyrównał na 2:2 .  Na 8 minut przed końcem na boisko wszedł  Łukasz Pasiak  i przepuszczając  piłkę między nogami którą dorzucał skrzydłowy  sprytnie zmylił obrońcę a ten  ustrzelił  bramkę samobójczą.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII !

Relację z meczu zobaczysz również na Sportowe Tempo (kliknij tutaj)